October 2012

26.října.2012

26. october 2012 at 9:19
Dobré ráno :-) chtěla jsem se ozvat ještě včera, ale nečekaně jsme skončili u kamaráda na kolaudačka nového bytu :-DDD Padli nějaký melounový vodky a vínka. Pak pro mě a sestřenku přijel kamarád, a hodil nás domu. Díky bože za něj, nebo bych se neměla, jak dostat domu :-D.

Dneska máme v bowlingu halloween párty, samozřejmě,že žádnej kostým jsem si nesehnala, no co, nebudu tam barmanit v nějakým kostýmu :-D Myslim,že by to bylo celkem nepohodlný. Za chvilku se pustím do velkýho úklidu,přečtu si novej Cosmopolitan, dám si kafe,sprchu a půjdu to ještě dospat, ať jsem večer fit !:-D mějte se :-)


25.října

25. october 2012 at 14:00
Ahoj :-) tak na úklid jsem se dneska opět vyprdla, jak jinak :-D .. No dobře - vyprala jsem a srovnala to tu trochu,zbytek vidím na zítřek :-D. Jdu si ještě lehnout, pak půjdu s kočkou do bowlingu :-) Ozvu se vám večer nebo zítra :-*


24.10.2012

24. october 2012 at 22:59
Ahoj :-) Dneska toho možná moc nenapíšu,jsem naprosto vyčerpaná :-D Praxi zvládáme úplně v klídku. Sedíme, čteme si tam a zvedáme telefonáty,který pak přepojujeme k různým učitelům. Nic extra záživnýho, ale aspoň se nenadřu :-D. Měli jsme tam být o to volno, ale nakonec nám dali volno. I tak jsem kvůli tomu vstávání brzo ráno,přijela domu úplně unavená, na chvíli jsem si lehla a navečer jela s kamarády vejletit :-)

Doufám,že mi tatínek koupí co nejdřív barvy abych mohla začít s rekonstrukcí v pokojíčku. Nějak se mi to tu přestalo líbit, takže je čas na změnu :-D. Zejtra plánuju velký úklid v baráku a pak se sestřenkou na kafe do bowlingu,kde to vidím na celý den :-D. Ozvu se :-*


21.října.2012

21. october 2012 at 17:36 | Chris
Jak bych to jen řekla ? Bože díky za to,že jsem si včera ten chlast odpustila ? :-D Ano, můžu říct, dlouho se mi nestalo abych vydržela v práci za barem bez toho abych minimálně neskončila cestou domu po čtyřech :-D Řeknu vám,koukat střízlivá na ty vožralý držky je vážně příšerný :-D no co, nalila jsem do sebe krabici džusu a dnes jsem spokojená bez kocoviny.

Od zítřka mě čeká dvoutýdení praxe na recepci. Tak jsem na to zvědavá. (Pro ty co mě ještě neznají, studuju druhým rokem na hotelové střední škole) Aspoň se dva týdny nebudu muset učit. I když vlastně, já se nikdy neučim :-D nebaví mě to. Ale vstávat v pět,to mě opravdu zničí. Každopádně litr horkého kafe v termosce mi bude jistit 9 hodin přežívání tam :-D

V nejbližší době vám sem hodim i nějaký jiný článek než jen "diary" .. Mějte se krásně (:
20.října.2012

20. october 2012 at 16:47
Spousta z vás mě zná, spousta také ne. A mě v hlavě běží otázka, začít znovu psát, nebo vlastně k čemu. Otázka je,jak dlouho mě to tu opět bude bavit, ale co už,zrušit blog můžu kdykoliv.

Dneska vám tu toho asi moc nenapíšu, jsem úplně zničená po včerejší párty :-D. Pátek je hold pátek. Plus po tý jedenáctý večer pracuji za barem a dnešek není výjimkou. Půjdu se pořádně vyspat, a pak ze sebe udělat člověka :-) Fotka je už měsíc starší :-)